Prezydent Miasta Piły zaprasza organizacje pozarządowe działające na rzecz miasta Piły i jego mieszkańców do zapoznania się ze wstępnym katalogiem priorytetowych zadań publicznych planowanych do ujęcia w Rocznym programie współpracy miasta Piły z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2022 rok. Przygotowano wstępny katalog priorytetowych zadań publicznych, planowanych do realizacji w 2022 roku przez organizacje pozarządowe.
 
Wstępny katalog priorytetowych zadań publicznych dostępny jest na tablicy ogłoszeń w Urzędzie Miasta Piły, na stronach www.konsultacjespoleczne.pila.pl i wwww.pila.pl w zakładce "Organizacje pozarządowe”.
 
Organizacje pozarządowe oraz uprawnione podmioty działające na rzecz miasta Piły i jego mieszkańców mogą zgłaszać do 24 sierpnia 2021 r. propozycje priorytetowych zadań publicznych do realizacji w ramach programu współpracy, z podaniem szacunkowych kosztów ich realizacji.
 
Zgłoszenie można przesłać na formularzu dostępnym na stronie www.konsultacjespoleczne.pila.pl poprzez:
  • wypełnienie i wysyłanie formularza elektronicznego bezpośrednio na stronie
    lub
  • pobranie formularza, wypełnienie i złożenie bezpośrednio w  Urzędzie Miasta Piły  - skrzynka podawcza przy wejściu głównym do budynku lub przesłanie pocztą tradycyjną na adres: Urząd Miasta Piły, Wydział Rozwoju i Funduszy Europejskich, Plac Staszica 10, 64-920 Piła
 
w z. PREZYDENTA MIASTA
 
/-/ Krzysztof Szewc
Zastępca Prezydenta
 
Do pobrania:
 
Odsłony: 787

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Rozumiem