OGŁOSZENIE
Prezydenta Miasta Piły
z dnia 01 lipca 2020 r.
 
w sprawie konsultacji projektu zmiany „Rocznego programu współpracy miasta Piły z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2020 r.”
 
Prezydent Miasta Piły zaprasza organizacje pozarządowe i podmioty wymienione w art.3 ust 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (t.j. Dz. U. z 2020 r. poz. 1057) działające na rzecz miasta Piły i jego mieszkańców do konsultacji projektu zmiany „Rocznego programu współpracy miasta Piły z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2020 r.”
 
Celem konsultacji jest poznanie opinii organizacji pozarządowych w sprawie przedmiotu konsultacji.
 
Konsultacje odbywają się w dniach od 03 lipca 2020 r. do 24 lipca 2020 r. w formie zgłaszania uwag do treści projektu zmiany „Rocznego programu współpracy miasta Piły z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2020 r.”, z uzasadnieniem.
 
Ogłoszenie oraz treść projektu zmiany zamieszczone zostają na tablicy ogłoszeń w Urzędzie Miasta Piły, na stronach www.bip.pila.pl w zakładce „Organizacje pozarządowe/Konsultacje z organizacjami”, www.konsultacjespoleczne.pila.pl i wwww.pila.pl w zakładce „Organizacje pozarządowe”.
Uwagi należy zgłaszać na formularzu dostępnym na stronie www.bip.pila.pl, www.pila.pl, www.konsultacjespoleczne.pila.pl poprzez:
- wypełnienie i wysyłanie formularza pocztą tradycyjną na adres: Urząd Miasta Piły, Wydział Rozwoju i Funduszy Europejskich, pl. Staszica 10, 64-920 Piła
lub
- wypełnienie, zeskanowanie i wysłanie formularza pocztą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
 
PREZYDENT MIASTA PIŁY
/-/ dr inż. Piotr Głowski
 
Pliki do pobrania:
 
Odsłony: 996

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Rozumiem