Podobnie jak w poprzednich edycjach, głosowanie jest internetowe za pośrednictwem www.konsultacjespoleczne.pila.pl i tradycyjne. Na terenie miasta - z myślą o osobach starszych, jak i nie posiadających internetu - przygotowano punkty do głosowania, w których będzie można pobrać i zostawić wypełnioną kartę do głosowania (w urzędzie i filiach Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej).

Mieszkańcy zaproponowali m.in. budowę boisk i zagospodarowanie terenów zielonych, budowę parkingów, wybiegów dla psów, placów zabaw. Są też propozycje remontów chodników i ulic, a także projekty rowerowe. Ciekawą propozycją jest też sieć defibrylatorów oraz zasianie w centrum miasta łąki kwietnej.

"Przez ostatnie lata wiele wspólnie zrobiliśmy. Dziesiątki zrealizowanych inwestycji jak place zabaw, boiska, parkingi i chodniki świadczą o skuteczności i zasadności budżetu obywatelskiego. Kolejny raz zachęcam Was do współudziału w decydowaniu o naszym mieście, o miejscu, w którym mieszkamy. Korzystajcie z Waszego prawa i decydujcie o tym, na co wydać kolejne 3 miliony złotych." - powiedział podczas rozpoczęcia głosowania prezydent Piotr Głowski.

Przez ostatnie lata wiele wspólnie zrobiliśmy. Dziesiątki zrealizowanych inwestycji jak place zabaw, boiska, parkingi i chodniki świadczą o skuteczności i zasadności budżetu obywatelskiego. Kolejny raz zachęcam Was do współudziału w decydowaniu o naszym mieście, o miejscu, w którym mieszkamy. Korzystajcie z Waszego prawa i decydujcie o tym, na co wydać kolejne 3 miliony złotych.

Odsłony: 2574

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Rozumiem